O nas - TECHCAN AUTOMATYKA BIUROWA

Na wstępie chcemy zapewnić was, że nie jesteśmy nowi w branży. Nasza firma ma ugruntowaną pozycję na rynku. Działamy już od ponad szesnastu lat, a więc to ponad szesnaście lat współpracy z wieloma różnymi klientami.

Zaufały nam firmy będące Liderami w dziedzinie telefonii komórkowych, szkolnictwa, bankowości, reklamy, consultingu oraz instytucje administracji państwowej.

Naszym głównym obszarem działalności jest Warszawa, oraz jej okolice. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by kontaktować się z nami również z dalszych zakątków kraju. Jesteśmy otwarci na rozmowy, doradztwo, ale i również współpracę po dokładnym ustaleniu wszystkich warunków.

Staramy się by każdy kolejny rok był lepszy od poprzedniego. Dokładamy wszelkich starań by każdy z naszych klientów był zadowolony z naszej opieki nad jego urządzeniami.

Przez ten długi okres naszej działalności, mieliśmy styczność z całą gamą urządzeń drukujących. Od małych drukarek laserowych, aż po duże kserokopiarki czy plotery graficzne.

Specjalizujemy się głównie w kompleksowej obsłudze urządzeń biurowych takich jak:

– kserokopiarki

– drukarki

– niszczarki

– urządzenia wielofunkcyjne

Ale także:

– zaopatrujemy w materiały eksploatacyjne (tonery, bębny, cartridge, itd.)

– sprzedajemy kserokopiarki nowe lub używane

– oferujemy dzierżawę (wynajem) urządzeń wielofunkcyjnych, drukarek, kserokopiarek

Jesteśmy otwarci na indywidualne potrzeby Klientów. Posiadamy wysoko wykwalifikowanych pracowników, stale podnoszących swoje umiejętności i fachową wiedzę w zakresie urządzeń biurowych. Nasi pracownicy doradzą Państwu przy zakupie niezbędnych materiałów eksploatacyjnych oraz sprzętu biurowego.

 

DODATKOWO:

Nasza firma świadczy także usługi w zakresie:

– usługi kserograficzne ( A5-A0+)

– oprawa prac

– produkcja materiałów reklamowych: druk wielkoformatowy – solvent

– produkcja wizytówek

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą – najlepiej mailowo, lub telefonicznie. Wtedy nasi pracownicy mają największe możliwości doradzenia i wypytania o wszystkie szczegóły.

Zapraszamy do współpracy!